Spotkania - wystawa

Opublikowano 11 kwietnia 2022

Serdecznie zapraszamy na wystawę Spotkania na Wydziale Wzornictwa w Galerii Kaplica.

Dłużew 03.03.2022

Ośrodek Plenerowy ASP w Dłużewie
Studenci z Lwowskiej Akademii Sztuk Pięknych, oraz studenci II roku Katedry Mody realizowali wspólnie malowania twarzy, inspirowane zdjęciem Indianki Kaduweo, z książki C L Strauss Antropologia strukturalna.

Warszawa 19.03.2022, 26.03.2022

Pracownia Rzeźby i Multimediów ASP w Warszawie
Prowadzący: Wiktor Gutt i Cezary Koczwarski
Uczestnikami warsztatów i autorami przedstawionych prac byli prześladowani artyści z Białorusi, którzy od 14.03 do 05.04.2022 przyjechali na rezydencje artystyczną „Dom Twórców” w Warszawie.
Odbyły się dwa spotkania. Na pierwszym wykonaliśmy czarno białe portrety. Zadaniem naszych gości było pomalowanie swoich fotografii. Na drugim spotkaniu odbyło się wspólne malowanie twarzy. Całość wydarzenia została przez nas dokumentowana fotograficznie i filmowo.

Uczestniczyli:

JURY PISKUN, ANTON RADZIVONAU, ALENA SAHARUK, MARYJA ZAJKO, NASTA ROZAWA, STASIA KUZMICH, MARYJA KASHAPAVA, HANNA YAUHENAVA, KATSIARYNA SIANKIWICH, ALIAKSIEJ KOLAS, ALENA SHARKEVICH, XISHA ANGELAVA, ZMIECER SHAPAVALAU, ALES LOZKA, ANZHELIKA BARADZINA

Operatorka:

gościnnie ALIEKSANDRA KUZNIATSOVA