KURS DESIGN! od stycznia do kwietnia 2023 roku na Wydziale Wzornictwa

Opublikowano 20 grudnia 2022

Myślisz o studiach na Wydziale Wzornictwa warszawskiej ASP? Interesujesz się modą, dizajnem, sztuką i chcesz poszerzyć swoje zainteresowania w którymś z tych obszarów lub nauczyć się czegoś zupełnie nowego?

⚠️ Prosimy zapytać o miejsca w specjalnościach projektowanie produktu i komunikacji wizualnej oraz projektowanie ubioru!

➡ KIERUNEK — PRZYSZŁOŚĆ!

KURS DESIGN! jest adresowany do wszystkich osób, dla których projektowanie jest przyszłością, narzędziem patrzenia na rzeczywistość, opisywania jej na nowe sposoby, pretekstem do budowania relacji i przełamywania barier. Na Wydziale Wzornictwa prowadzimy zajęcia kształtujące interdyscyplinarne myślenie, dające solidne podstawy dla nowego pokolenia projektantek i projektantów czułych nie tylko na piękno, ale i otaczającą rzeczywistość, rozumiejących konieczność troski o biosferę i nastawionych na pracę zespołową.

➡ WYBIERZ CZEGO CHCESZ SIĘ NAUCZYĆ

Możesz samodzielnie dopasować kurs do swoich zainteresowań i potrzeb wybierając spośród 3 pakietów: teoria, sztuka, projektowanie w 2 specjalnościach: produkt i komunikacja wizualna oraz projektowanie ubioru. Zachęcamy, by skorzystać z pełnej oferty programowej i poznać fascynującą kadrę osoby projektujące lub naukowo zajmujące projektowaniem, artystki i artystów, osoby teatru, mody oraz innych pokrewnych dyscyplin.

ℹ️ NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

✅ Masterklasy, ćwiczenia projektowe i artystyczne poprowadzą osoby dydaktyczne związane z Wydziałem Wzornictwa, w tym Jan Buczek, Mikołaj Chylak, Bronka de Sage, Karolina Dudek, Irina Dzhus, Aleksandra Jatczak, Jakub Jezierski, Magdalena Komar, Antonina Konopelska, Kamil Kowalski, Zuzanna Łąpieś, Magdalena Małczyńska-Umeda, Jakub Marzoch, Janusz Noniewicz, Robert Pludra, Dominika Raczkowska, Agnieszka Rożnowska-Jasiewicz, Krzysztof Skorupka, Ewa-Maria Śmigielska, Michał Stefanowski, Agata Szydłowska, Sebastian Zgutka, Daniel Zieliński.

✅ Do poprowadzenia zajęć zapraszamy również osoby eksperckie z innych dyscyplin, w tym duet architektoniczny Centrala (Simone de IacobisMałgorzata Kuciewicz), artystka wizualna i rzeźbiarka Zuza Golińska, projektantka Ewa Hiller, artystka wizualna pracująca z rzemiosłem Olga Micińska, artysta wizualny i fotograf Rafał Milach, projektantka Sylwia Rochala, krytyk mody, kurator Marcin Różyc, historyczka sztuki i kuratorka Magdalena Ziółkowska.

🗓 HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

MASTERKLASY:
/ bezpłatne wykłady online /
HISTORIA DESIGNU, dr Agata Szydłowska / czwartek 19.01, godzina 18 LINK
NAJNOWSZE ZJAWISKA W MODZIE, Marcin Różyc / wtorek 24.01, godz. 18:00 ➡ LINK

COTYGODNIOWE ZAJĘCIA WYKŁADOWO-ĆWICZENIOWE:
PAKIETY / płatne zajęcia na Wydziale Wzornictwa /
I TEORIA 28.01*, 4.02*, 11.02*, 18.02* (700 zł = 4 zajęcia)
II SZTUKA 25.02*, 4.03*, 11.03*, 18.03* (700 zł = 4 zajęcia)
III PROJEKTOWANIE 25.03, 1.04, 15.04, 22.04 (700 zł = 4 zajęcia)
* Z powodu prac remontowych prowadzonych na Wydziale Wzornictwa pierwsze zajęcia odbywają się pod adresem Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, szczegółowe informacje przesyłamy osobom potwierdzającym udział w programie.

ℹ️ SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

WYPEŁNIJ FORMULARZ i prześlij go na adres kursdesign@asp.waw.pl ✅

Wpłat za 1, 2 lub 3 pakiety można dokonywać przelewem bankowym na konto: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa, nr konta 83 1240 6247 1111 0000 4974 1652. W tytule przelewu należy wpisać kurs design! oraz podać jedną ze specjalności (projektowanie produktu i komunikacji wizualnej lub projektowanie ubioru) i podać nazwę pakietu (teoria, sztuka i/lub projektowanie). Wpłaty należy dokonać przynajmniej na jeden dzień przed rozpoczęciem zajęć i przesłać potwierdzenie przelewu na adres kursdesign@asp.waw.pl.

➡ CENA PAKIETU (4 ZAJĘCIA): 700 ZŁ
➡ OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
➡ WIĘCEJ INFORMACJI: kursdesign@asp.waw.pl
Kontakt telefoniczny: 721 422 558 / wtorki, środy, czwartki w godz. od 10 do 15 i piątki w godz. 12 do 15