Wystawa studentów w Japonii

Opublikowano 16 sierpnia 2022

Miło nam poinformować, że w dniach 21-28 lipca 2022 w Central Hall, Shizuoka University of Art and Culture w Hamamatsu (Japonia) zorganizowana została wspólna wystawa projektów studentów Wydziału Wzornictwa SUAC i Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie. Pokazane zostały m.in. prace wykonane pod opieką Grzegorza Niwińskiego i Michała Stefanowskiego na konkurs Danone Drugie Życie Opakowań zorganizowanego przez ASP w Warszawie, uczelnię Elisava z Barcelony i firmę Danone, oraz wybrane projekty z pracowni Pawła Jasiewicza, Grzegorza Niwińskiego, Jerzego Porębskiego i Daniela Zielińskiego. Organizatorami wystawy ze strony japońskiej byli wykładowcy SUAC Yasuko Takayama i Nicholas James Cooper.

Foto z materiałów organizatora

Cover foto: projekt „Spróbuj relacji. Jedzenie, które łączy.” Maria Maliszewska, Julia Jaworska