KURS DESIGN! FAQ

Opublikowano 21 grudnia 2022

Publikujemy odpowiedzi na NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA dotyczące programu KURS DESIGN! w roku 2023.

— Dla kogo jest KURS DESIGN? Czy mogę aplikować nawet jeśli nie wiem nic o projektowaniu?
— KURS DESIGN! adresujemy do wszystkich osób zainteresowanych projektowaniem, m.in. uczących się w liceach ogólnokształcących i plastycznych, które planują studiować wzornictwo, ale również osób, które chciałyby wykorzystać wiedzę wyniesioną z zajęć w codziennym życiu i pracy.

— Co dokładnie znajdzie się w ofercie KURSU DESIGN?
— Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty mogą wybrać jedną ze specjalności: projektowanie produktu i komunikacji wizualnej oraz projektowanie ubioru. Zajęcia w obu specjalnościach są podzielone na 3 pakiety: teoria, II sztukaIII projektowanie. Zobacz pełną listę tematów zajęć.

— W jakie dni będą odbywać się zajęcia? Ile potrwają?
— Wszystkie zajęcia będą odbywać się w soboty i będą trwały maksymalnie 3-4h. Z uwagi na specjalny charakter jednego z pakietów projektowych na specjalności projektowanie produktu i komunikacji wizualnej zajęcia potrwają 6h (włączając przerwę). Terminy wszystkich zajęć to: 28.01, 4.02, 11.02, 18.02, 25.02, 4.03, 11.03, 18.03, 25.03, 1.04, 15.04, 22.04. Zapraszamy też do udziału w bezpłatnych masterklasach z historii designu i najnowszych zjawisk mody, które zaprezentujemy online 19.01 i 24.01.

— Jak się zgłosić?
— Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracji, który należy wysłać na adres kursdesign@asp.waw.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia wolnego miejsca można dokonać wpłaty, by zagwarantować sobie możliwość udziału w zajęciach KURS-u DESIGN! i przesłać nam potwierdzenie przelewu.

— Czy mogę aplikować na wybrane zajęcia? Ile kosztuje KURS DESIGN?
— Nasza oferta w specjalnościach projektowanie produktu i komunikacji wizualnej oraz projektowanie ubioru liczy łącznie 12 zajęć, które zostały podzielone na trzy pakiety. Minimalna opłata to równowartość kwoty za 1 pakiet — 700 zł.

— Jak mogę dokonać wpłaty? Co wpisać w tytule przelewu?
— Wpłat za 1, 2 lub 3 pakiety można dokonywać przelewem bankowym na konto: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa, nr konta 83 1240 6247 1111 0000 4974 1652. W tytule przelewu należy wpisać kurs design! oraz podać jedną ze specjalności (projektowanie produktu i komunikacji wizualnej lub projektowanie ubioru) i podać nazwę pakietu (teoria, sztuka i/lub projektowanie). Należy dokonać wpłaty i przesłać nam potwierdzenie przelewu na adres kursdesign@asp.waw.pl.

— Czy mogę zrezygnować z zajęć? Czy otrzymam zwrot?
— W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach zwracamy kwotę wpłaty na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć. Zwracamy koszty również w wypadku, gdyby zajęcia nie odbyły się z powodów losowych.

— Gdzie odbywają się zajęcia? Czy zajęcia odbędą się też online?
— Wszystkie zajęcia odbędą się stacjonarnie na Wydziale Wzornictwa (z powodu prac remontowych w budynku Wydziału Badań Artystycznych i Studiów Kuratorskich, Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39). Wyjątkiem będą dwie bezpłatne masterklasy, które zaprezentujemy online 19 i 24.01. Więcej o masterklasach przeczytasz TU!

— Mam więcej pytań. Do kogo się zwrócić?
— Napisz na adres kursdesign@asp.waw.pl. Możesz też do nas zadzwonić, nr tel. 721 422 558 / wtorki, środy, czwartki w godz. od 10 do 15 i piątki w godz. 12 do 15.