DNI OTWARTE Wydziału Wzornictwa!

Opublikowano 13 marca 2023

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane studiami na Wydziale Wzornictwa na DNI OTWARTE:

1 i 15 kwietnia w Pałacu Czapskich

📍 Pałac Czapskich (gmach główny Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie), Krakowskie Przedmieście 5

STRONA GŁÓWNA DNI OTWARTYCH

Trzy kluczowe filary Wydziału Wzornictwa to design, sztuka i teoria. Nasz program adresujemy do osób zainteresowanych projektowaniem w duchu zrównoważonego rozwoju, przemianami technologicznymi, społecznymi i kulturowymi oraz wrażliwych na kwestie troski o środowisko.

Oferujemy studia projektowe w interdyscyplinarnym kontekście: studia I stopnia na kierunku Projektowanie produktu, przestrzeni, przekazu (7 semestrów, limit 28 osób), studia I stopnia na kierunku Projektowanie ubioru i jego konteksty (7 semestrów, limit 12 osób), studia II stopnia na kierunku Projektowanie i badania (4 semestry, limit 20 osób).

🟢 Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane studiami na Wydziale Wzornictwa. Skorzystajcie z oferty bezpłatnych konsultacji, wysłuchajcie wykładów i zadajcie nam pytania

KONSULTACJE
WYKŁADY I SPOTKANIA