CZĘŚCI WSPÓLNE – wystawa Wydziału Wzornictwa i Wydziału Architektury Wnętrz ASP w Ermitażu Łazienek Królewskich

Opublikowano 1 czerwca 2023

CZĘŚCI WSPÓLNE
7–15 czerwca 2023

🟢 Wystawa końcoworoczna prac studentek i studentów
Wydziału Architektury Wnętrz i Wydziału Wzornictwa 🟠

📍 Ermitaż, Muzeum Łazienki Królewskie, ul. Myśliwiecka 1A

Wernisaż: 7 czerwca, godz. 18.30
Wystawa czynna do 15 czerwca w godzinach 10–16
(w sobotę i niedzielę od godziny 12)

📍 Na czas remontu budynku Wydziałów Wzornictwa i Architektury Wnętrz, przenosimy wystawę końcoworoczną do Ermitażu, korzystając z gościnności Łazienek Królewskich.

Co łączy osoby studenckie z obu wydziałów? Czy jest to niepewność o jutro, któremu projektowanie tak usilnie próbuje zaradzić? A może poszukiwanie piękna i harmonii w niełatwych czasach? Tworzenie wnętrz i otoczenia, które dają komfort, schronienie, wytchnienie?

CZĘŚCI WSPÓLNE to ekspozycja kilkudziesięciu obiektów, lub fragmentów większych projektów, które składają się, mamy nadzieję, w jedną, choć różnorodną mapę, podkreślająca wiele możliwości i sposobów myślenia o naszym najbliższym otoczeniu i przestrzeni, a może szerzej — o nas samych?

Polecamy również wydarzenia:

🟢 „Poczuj”, Pracownia Kreacji Przekazu
📍 Ogród Botaniczny, Al. Ujazdowskie 4
Wernisaż: 6 czerwca, godz. 18.00 | Wystawa czynna do 30 czerwca w godzinach: 10–20

🟠 „Fragmenty”, Wydział Architektury Wnętrz
📍 Prześwit, ul. Freta 39 (wejście od ul. Koźlej 12)
Wernisaż: 7 czerwca, godz. 16.00 | Wystawa czynna do 15 czerwca w godzinach: 14–20

🟢 „TY i AI”, Pracownia Podstaw Komunikacji Wizualnej
📍 Państwo Miasto, Jazdów 3/12
Premiera czasopisma: 7 czerwca, godz. 19.30 | przez cały wieczór

🔴 pokaz filmu Fashion Reimagined (we współpracy z Helsińską Fundacją Praw Człowieka)
📍 Aula ASP, Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39